לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
קומקום פרחוני דקורטיבי של רמיי, קומקום תה אמייל לכיריים, טייק אמייל חרסינה גדול 1.5L 1.5L

קומקום פרחוני דקורטיבי של רמיי, קומקום תה אמייל לכיריים, טייק אמייל חרסינה גדול 1.5L 1.5L

ILS 33.47
 

זמין להזמנה
במלאי

לא קומקום תה משרוקית : לקומקום התה הטורקי הפרחוני יש פנים אמייל, נטול עופרת מובחר ולא רעיל, בריא ובטוח, ללא חלודה, עמיד, השומר על מי השתייה שלך בריא וקל לניקוי המכסה הוא עיצוב רופף : אם יש ללא מכסה, אנא צור איתנו קשר, אנו נמסור לך אחד חדש טוב למכסה רופף מעוצב נראה כמו חרסינה מובחרת, קל לניקוי, תואם לחלוטין לאוכל קר וחם בלי לדאוג אודות צ'יפס, ניכרים, סדקים ושריטות. המתנה הטובה ביותר : קומקום התה האמייל מעוצב עם דפוס אפלורלי על פני השטח שלו, שהוא סמל למסתורי וטוהר טבעי. אריזה יפהפייה תוכננה גם היא. מתנה מעודנת לאבא, אמא, חברים, חתונה, קישוטים, חובבי מסיבות ותה. סט מטבח אמייל : התאם את קומקום תה הכיריים המקסים שלך עם כל קו כלי האוכל שלנו בשוק הפרחים. תיהנו מספל קפה תואם, צלחות ארוחת ערב או קינוח, וכל כך הרבה יותר. ניתן להשתמש בסוגים רבים של סטו -חטאות : כולל סיר חשמל, קרמיקה, הלוגן, אינדוקציה, אך אל תרתחו מים על תנור הגז! לאחר מים רותחים, אנא עמדו בשקט למשך מספר דקות ואז השתמשו במגבת כדי לטפל בקומקום לתיק כדי מנע שריפת היד שלך. לא קומקום תה משרוקית : לקומקום התה הטורקי הפרחוני יש פנים אמייל, נטול עופרת מובחר ולא רעיל, בריא ובטוח, ללא חלודה, עמיד, השומר על מי השתייה שלך בריא וקל לניקוי. המכסה הוא עיצוב רופף : אם יש ללא מכסה, אנא צור איתנו קשר, אנו נמסור לך אחד חדש טוב למכסה רופף מעוצב נראה כמו חרסינה מובחרת, קל לניקוי, תואם לחלוטין לאוכל קר וחם בלי לדאוג אודות צ'יפס, ניכרים, סדקים ושריטות. המתנה הטובה ביותר : קומקום התה האמייל מעוצב עם דפוס אפלורלי על פני השטח שלו, שהוא סמל למסתורי וטוהר טבעי. אריזה יפהפייה תוכננה גם היא. מתנה מעודנת לאבא, אמא, חברים, חתונה, קישוטים, חובבי מסיבות ותה. סט מטבח אמייל : התאם את קומקום תה הכיריים המקסים שלך עם כל קו כלי האוכל שלנו בשוק הפרחים. תיהנו מספל קפה תואם, צלחות ארוחת ערב או קינוח, וכל כך הרבה יותר. ניתן להשתמש בסוגים רבים של סטו -חטאות : כולל סיר חשמל, קרמיקה, הלוגן, אינדוקציה, אך אל תרתחו מים על תנור הגז! לאחר מים רותחים, אנא עמדו בשקט למשך מספר דקות ואז השתמשו במגבת כדי לטפל בקומקום לתיק כדי מנע שריפת היד שלך. מותג חדש ואיכותי 2. צבע : אדום, ורוד, פרח, כחול, ירוק 5. תואר ל : תה, קפה וכו 'כלול : 1 x קומקום אמייל השתמש בקומקום משרוקית משלך כדי לבשל כוס תה חם ולהתעורר. כשיש לך קומקום הבית שלך, אתה לא צריך לחכות שהבית הקפה ייפתח - אתה תמיד יכול ליהנות מכוס תה חם. מה אתה רוצה? כשאתה להוט לקבל את זה, הבסיס הדק מבטיח רתיחה מהירה יותר, מכניס קצת מים הקומקום, ומתחיל להסתנן עשבי התיבול או התה הירוק האהוב עליך תוך מספר דקות, עם טעם נפלא ונוח.

למאפיינים

1.Brand new and high quality:
2.Type:
Teapot
3.Material:
enamel
4.Color:
red,pink,flower,blue,green
5.Capacity:
1.5L/2L/2.5L
6.Size:
9.5x9x14.5cm/ 3.6xx5.8(1.5L)
7.Fit for:
Tea,Coffee,etc
Package included:
1 x Enamel teapot:
Use your own whistle teapot to cook a warm cup of tea and wake up. When you have a kettle in your home, you don't have to wait for the cafe to open - you can always enjoy a cup of warm tea. what do you want?:
When you are eager to have it, the slim base ensures faster boiling, puts some water in the teapot, and begins to infiltrate your favorite herbs or green tea in a few minutes, with a wonderful, comfortable taste.:
How to use the kettle:
1) Pull off the lid, fill the water into kettle, then close the lid.:
2) Put the tea pot on gas, electric and most induction stove tops.:
3) Several minutes later, when it is whistling, it heats up.:
4) Move it from the stove.:
5) Push the button on the handle for flipping up the spout.:
6)Pour out the water on the cup you prepared before.:
It will heat water quickly for loose tea or tea bags in minutes.:
Friendly Tips:
Do not put tea kettle or tea pot lid in dishwasher.:
Hand wash with warm water and gentle soap to clean.:
Wipe the kettle in one swipe.:

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה