לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
כיכר לחץ על ציפורניים קצר, שיפוע ורוד לבן גליטר מזויף ציפורניים ציפורניים מלאכותיות עם עיצובים, מבריק דבק על

כיכר לחץ על ציפורניים קצר, שיפוע ורוד לבן גליטר מזויף ציפורניים ציפורניים מלאכותיות עם עיצובים, מבריק דבק על

ILS 0.67
 

זמין להזמנה
במלאי

*לחץ על ציפורניים קצרות * אתה תקבל 24 יחידות לחץ על ציפורניים, זה לא יפגע בציפורניים היפות שלך טוב להכנת מושלם נייל אמנות סלון בעצמך בבית. *חומר באיכות ציפורניים מזויפות עשוי מחומר שרף שרירי הבטן. לחץ על ציפורניים הוא לא רעיל, חסר טעם, בטוח על ציפורניים טבעיות, וטרחה-משלוח הסרת. רכות דומה לציפורניים אנושיות. *לאורך זמן, בטוח חומר * ציפורני שווא עשוי באיכות גבוהה ידידותי לסביבה חומר, גמישות טובה, לא קל שבור, לא לדעוך ועמיד למים, האלטרנטיבה המושלמת לק. מה עוד הוא לא רעיל לגוף שלך או הציפורניים שלך. אקריליק ציפורניים לחץ על באמת מתאים למסיבות ריקודים, טיולי סוף השבוע, חתונות, מסיבות, חג המולד, ליל כל הקדושים, אתה תקבל הרבה הערכה עבור זה. לחץ על ציפורניים הוא נהדר עבור שניהם מקצועי נייל מומחה או נייל אמנות בפועל, מתאים למכוני ציפורניים עשה זאת בעצמך נייל אמנות בבית ומושלם כמתנה עבור חברה, אשתו, חברים וקרובי משפחה. שם : לחץ על מסמריםפריט חומר : אבסגנון : מלא כיסוי שווא נייל טיפיםמפרט : 24 יח ' קופסא שווא נייל טיפים+עיתונות דבק+כליםכיצד ליישם1. בעדינות להבריק את פני השטח של הציפורניים שלך כדי חלק והכנה. לנקות את הציפורניים שלך עם הציפורניים הכלולות לנגב. בחר את הגודל המתאים ביותר לציפורניים שלך. (יש מספר על הגב של כל ציפורן כדי לעזור לך לבחור את גודל.) להחיל גם את ג ' לי דבק מדבקה (כלול) או טיפה של נייל דבק (לא כלול) לחלק האחורי של הציפורן. החל את מסמר הלחיצה מהבסיס ועד לקצה. לחץ עליו בחוזקה למשך כ -10 שניות. לסיום, תייק בעדינות את קצה הציפורן לאורך הרצוי. טובלים את המקל במסיר לק (לא כלול) אם נעשה שימוש במדבקות דבק ג ' לי או בחומר לניקוי ציפורניים (לא כלול) אם נעשה שימוש בדבק ציפורניים. מניחים את המקל לאורך הצד של הציפורן. בעזרת המקל, חטט את הציפורן שוב ושוב עד להסרת הציפורן. נקו את הציפורניים הטבעיות בעזרת מסיר לק. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בטיפול הציפורניים המועדף עליך להחלמה.הערה : למתחילים ואלה שרוצים יישום זמני (בדרך כלל לא יותר מ 3 ימים), אנו ממליצים ג ' לי דבק מדבקות עבור יישום. אנו ממליצים דבק ציפורניים עבור אלה עם קצת ניסיון עם לחץ על ציפורניים ומי שרוצה ללבוש אותם לפחות 1 שבוע.

למאפיינים

24pcs/Box False Nail Tips+Press glue+Tools:
How to Apply:
1. Gently buff the surface of your nails to smooth and prep.:
2. Clean your nails with the included nail wipe.:
3. Choose the size that best fits your nail. (There is a number on the back of each nail to help you choose the size.) Apply either the jelly glue sticker (included) or a drop of nail glue (not included) to the back of the nail.:
4. Apply the press-on nail from the base to the tip. Press it firmly for about 10 seconds.:
5. To finish, gently file the edge of the nail to your desired length.:
How to Remove:
1. Dip the stick into nail polish remover (not included) if jelly glue stickers were used or nail degumming agent (not included) if nail glue was used.:
2. Place the stick along the side of the nail.:
3. With the stick, pry the nail repeatedly until the press-on nail is removed.:
4. Clean your natural nails with nail polish remover. For best results, use your preferred nail treatment for recovery.:
Note:
For beginners and those desiring a temporary application (generally no longer than 3 days), we recommend jelly glue stickers for application. We recommend nail glue for those with some experience with press-on nails and those who wish to wear them for at least 1 week.

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה