לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
הוקרה 0.00
סה"כ 0.00
ערכת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת כבל נירוסטה לנירוסטה לרצועה יעילה ומהירה בכל גודל, משקל וצורת אריזה.

ערכת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת אריזת כבל נירוסטה לנירוסטה לרצועה יעילה ומהירה בכל גודל, משקל וצורת אריזה.

ILS 1.00
 

זמין להזמנה
במלאי

מתח רצועה : הגוף הראשי משתמש בחומר פלדה מיוחד, עם חוזק גבוה וקשיות גבוהה של גבול אלסטי, עמידות ושיפור קשיות, כך שהכלי עמיד, לא קל לפגיעה כלי איטום : כלי האיטום המשודרגים הם ארגונומיים יותר בעיצוב, פשט ומאיץ אריזות ותיקון. ידית ארוכה במיוחד, עם פחות כוח להשגת אפקט האיטום הטוב ביותר. השתמש באותו חומר פלדה מוקשה משודרג כמו המתח הרצועה. חומר מעולה : ידית עיצוב נגד החלקה, ידית חיתוך קצה סכין מיקור חוץ של חומר PVC, אנטי-החלקה יעילה, לא קלה לפריקה, מאובטחת יותר. תהליך מרווה : הלהב מטופל בתהליך המרווה, המשפר מאוד את הנוקשות, הקשיות, עמידות בלאי, חוזק עייפות וקשיחות הפלדה. ו שימוש רב-אוקסייזציה : ערכות כלים של חבילות יכולות לצרף כל מה שתרצה. בין אם מדובר בקרטונים, צינורות, חומרים דקורטיביים או חיי היומיום בתנועה, יכולים לשמש גם ברציפים, מחסנים, כל מיני מפעלים. מוצר מכיל : 1 x אריזה רצועת רצועה רצועה (אורך 4000 אינץ ') 1 x כלי מתחה 100 חתיכות גודל מוצר אוזן-לוקט : 21.69 קילוגרם יצרן : יוגן.

למאפיינים

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה